
"Hari, Nejvyšší Osobnost Božství, je duší a Nadduší všech živých bytostí. Každá živá bytost je projevem Jeho energie v podobě živé duše a hmotného těla. Pán je proto všem nejdražší a je nejvyšším vládcem."
https://vedy.online/cz/sb7/7/49
Komentáre
Diskusia
Pridajte sa k diskusii a konverzáciám