
"Je třeba stále vzpomínat na Nejvyššího Pána, Osobnost Božství, v Jeho lokalizovaném zastoupení zvaném Paramātmā, jež se nachází v srdci každé živé bytosti. Tak se má vzdávat úcta všem živým bytostem, každé podle jejího postavení či projevení."
https://vedy.online/cz/sb7/7/32
Komentáre
Diskusia
Pridajte sa k diskusii a konverzáciám