
"Nikdo z vás by se proto neměl rmoutit kvůli ztrátě těla, vlastního ani druhých. Jen pod vlivem nevědomosti člověk takto rozlišuje mezi těly a myslí si: “Kdo jsem já? Kdo jsou ostatní? Co je moje? Co je pro druhé?”"
https://vedy.online/cz/sb7/2/60
Komentáre
Diskusia
Pridajte sa k diskusii a konverzáciám