
"Vedz tiež, že všetky stavy bytia či už v kvalite dobra, vášne alebo nevedomosti, sú prejavom Mojej energie. Som všetkým, no nezávisím na ničom. Nie som podriadený kvalitám hmotnej prírody, lebo oni sú vo Mne."
https://vedy.online/sk/bg/7/12/
Komentáre
Diskusia
Pridajte sa k diskusii a konverzáciám